Увага! Звільнення від плати за харчування дітей в дошкільних закладах

31 трав. 2016
Звільнення від плати за харчування дітей в дошкільних закладах: зміни в законодавстві

Шановні батьки!

З 31.05.2016 року набирає чинності наказ МОН від 08.04.2016 №402, відповідно до якого вносяться зміни до Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах. Відтепер підставою для звільнення від плати за харчування дітей у ДНЗ буде довідка про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, видана органами праці та соціального захисту.

Від плати за харчування у ДНЗ звільнятимуть такі сім'ї:

• в яких сукупний дохід на кожного члена сім'ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму;
  • які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" від 01.06.2000 №1768-ІІІ.