Проведення семінару - практикуму "Моніторинг якості дошкільної освіти"

3 лист. 2016

Сьогодні відбувся семінар-практикум для педагогів дошкільного закладу та за участю студентів-практикантів ХНПУ імені Г.С.Сковороди з теми "Моніторинг якості дошкільної освіти". Учасники семінару мали змогу систематизувати та активізувати знання з проведення моніторингових процедур в дошкільному закладі. В практичній частині педагоги закладу виконували практичні завдання з підготовки інструментарію для проведення моніторингових процедур для визначення якості дошкільної освіти, а студенти запропонували нестандартні завдання, які можна використовувати в роботі з дітьми для визначення рівня розвитку творчих здібностей та обізнаності малюків з певних розділів програми. Така співпраця була корисною як для досвічених педагогів, так і для майбутніх молодих фахівців.