Грошові норми за харчування дітей в дошкільних закладах

20 січ. 2017
Затверджено грошові норми харчування для вихованців дошкільних навчальних закладів м. Харкова комунальної форми власності.

У цьому році підвищено вартість харчування дітей  у дошкільних навчальних закладах з диференціацією за віковими категоріями.

Для вихованців дошкільних навчальних закладів в групах загального розвитку вона складатиме:
- вікова група від 1-го до 3-х років – 18 грн (з розрахунку: 7,20 грн –бюджетні кошти, 10,80 грн – батьківська плата);
- вікова група від 3-х до  6-ти (7-ми) років – 23 грн (з розрахунку: 9,20 грн – бюджетні кошти, 13,80 грн – батьківська плата).

Батьківська плата за харчування дітей у дитячих садках міста в процентному співвідношенні залишається на рівні минулого року – 60 %, бюджетні кошти – 40 %.