День рятівника

21 вер. 2017
20 вересня для дітей старшого дошкільного віку відбулось спортивне свято "Юні рятівники"

17 вересня українські рятувальники відзначали своє професійне свято. Ми приєднуємось до привітань всіх людей цієї поважної професії, бо завдання, які стоять перед національними службами цивільного захисту,  пов'язані з проблемами збереження миру в країні.
А для дітей старшого дошкільного віку було проведено споортивне свято "Юні рятівники", під час якого діти знайомились з особливостями професії рятивника, дізнавались  цікаві факти про надзвичайні ситуаціх та    в ігровій форма опрацьовували алгоритм дій під час виникнення надзвичайних ситуацій. Змагаючись, вчились діями спільно, згуртовано, швидко, долачи різні перешкоди.