Виставка творчих робіт

30 жовт. 2017
Діти груп "Сонечко" та "Подоляночка" відвідали районну виставку творчих робіт

Діти груп "Сонечко" та "Подоляночка" відвідали районну виставку творчих робіт "Листівка захиснику України", яка розміщена в Харківському педагогічному ліцеї №4. Діти були вражені яскравістю робіт, творчому оформленню та різноманітності творчих знахідок представлених на виставці робіт. Роботи дітей з нашого дошкільного закладу також були представлені на цій виставці. Це:

«Збережіть Україну для нас» колективна робота дітей   групи «Пізнайки», вихователь – Свентицька Валентина Іванівна;

«Щоб розквітала Україна»,  Красавін Артем,   група «Сонечко», вихователь – Антонюк-Красавіна Юлія Леонідівна;

«Я люблю Україну!»,  Бутенко Аліна,   група «Барвінок», вихователь – Тишинська Жанна Володимирівна;

«Ми - за мир! Героям - Слава!»,  Хмель Катерина, група «Барвінок», вихователь – Тишинська Жанна Володимирівна.