Засідання педагогічної ради

21 лист. 2017

Сьогодні відбулось засідання педагогічної ради з теми "Інноваційні підходи до формування екологічної компетентності дошкільника".

Педагоги закладу обговорювали питання виховання у дошкільників естетичних почуттів та формування доброзичливого ставлення до природи, прийомів й методів формування природоохоронних навичок. Вихователь Тишинська Ж.В. познайомила присутніх з ефективними формами формування екологічної компетентності дошкільника шляхом організації різних видів дитячого туризму. Вихователь Л.Ф.Бабенко презентувала інтерактивну гру, розроблену творчою групою закладу, з формування природодоцільної поведінки дітей. Під час диспуту "Мандрівка у світ педагогічного досвіду" педагоги обговорювали доцільність використання прийомів мнемотехніки для кращого запам'ятовування дітьми різноманітної інформації, використання ІІКТ, практично опрацьовували інноваційні методи з формування екологічної компетентності дошкільника.