Всеукраїнський тиждень права

6 груд. 2017
З 04 по 08 грудня в закладі проводяться заходи в рамках проведення Всеукраїнського тижня права.

З дітьми середнього та старшого дошкільного віку були проведені тематичні заняття – віртуальні подорожі з тем «Україна – єдина країна», «У країну прав»,  «Моє ім’я», «Мій день народження»,  «Дитячий садок – моя друга домівка», «Право на розуміння», «Моя родина», «Дітям про їх права». В групі дітей старшого дошкільного віку «Барвінок»  відбулась виставки дитячих робіт «Родинне дерево». Дітьми середнього та старшого дошкільного віку були проведені тематичні заняття з обговоренням випадків порушення  прав героїв знайомих мультфільмів.