Професійний конкурс

20 січ. 2018
Наші вихователі беруть участь у професійному конкурсі "Краший вихователь Харківщини"

Вихователі нашого закладу дошкільної освіти  брали участь у ІІ турі (районного) конкурсу "Кращий вихователь Харківщини"

Вихователь групи "Буратіно" Бабенко Лідія Францівна презентувала свій досвід роботи на тему "Шляхи реалізації освіти для сталого розвитку в умовах закладу дошкільної освіти" у номінації "Вихователь дітей старшого дошкільного віку".

Вихователь групи "Зернятко"  Семенова Аліна Олександрівна презентувала свій досвід роботи на тему "Вплив предметно-розвивального середовища на розвиток мовленнєвої активності дітей раннього віку" у номінації "Вихователь групи раннього віку".

За підсумками журі, Семенова Аліна Олександрівна  прошла у ІІІ тур конкурсу. ВІтаємо та бажаємо ПЕРЕМОГИ!!!!