Інформація для батьків!

7 лют. 2018
Районний батьківський клуб "Скарбничка мудрості" відкриває реєстрацію на заняття

Районний  батьківський клуб "Скарбничка мудрості" відкриває  реєстрацію  на заняття за темами:

Тема 1. «Коли починати статеве виховання дитини».

Заняття  відбудеться 22.02.2018 на базі ХЗОШ № 5 (вул. Свободи, 19/21) о 17.00. Лекційне заняття проводить Ольховська Оксана Анатоліївна, лікар-методист КЗООЗ «Обласний центр планування та репродукції людини».

Тема 2. «Навчання без  примусу та сліз», розрахована для батьків, діти яких навчаються у початкових класах. Заняття  відбудеться  22.02.2018 на базі ХЗОШ № 165 (вул. Метробудівників,7,  каб.11, 2-й поверх) о 17.00. Заняття проводить Васютенко Вікторія Вячеславівна, учитель вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.

Для участі у тренінгу просимо до 16.02.2018 (включно) повідомити про своє бажання - надіслати заявку, вказавши своє ПІБ, на адресу електронної пошти: [email protected].

Чекаємо на Вас!