Тиждень науки

16 лют. 2018
В закладі дошкільної освіти відбувся Тиждень науки

В закладі дошкільної освіти в групах дітей дошкільного віку відбувся Тиждень науки, під час якого діти знайомляться з цікавим світом природничих наук. Вихователями груп організовується різноманітна дослідницька діяльність у відповідності до вікових особливостей дітей. Діти старших груп відвідали з екскурсіями Харківський педагогічний ліцей, під час яких діти ознайомились з різними кабінетами: фізики, хімії, біології, історії; ознайомились з назвами різних наук, основи яких вивчають в школі; побачили різноманітне навчальне обладнання. Особливо цікавими для дітей були кабінети фізики,хімії та біології, які вразили малюків "цікавми штучками".     Творча дослідницька лабораторія групи "Чомусики"

Дослідницька лабораторія групи "Пізнайки"

Екскурсія старших груп до ХПЛ №4