День ЦЗ

10 трав. 2018
Сьогодні відбувся районний семінар для завідувачів закладів дошкільної освіти зпитань цивільного захисту.

Сьогодні відбувся  районний семінар  для завідувачів закладів дошкільної освіти зпитань цивільного захисту.  У роботі семінару взяли участь Куценко Т.В., начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради, Бабенко В.І., головний спеціаліст Управління цивільного захисту Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та цивільним захистом Харківської міської ради, Мясоєдов Г.О., старший інспектор відділу захисту населення міських районів управління цивільного захисту Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та цивільним захистом Харківської міської ради, Ачкасов Владислав Євгенович, провідний фахівець 27-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Харкова, Прохоренко В.І., старший майстер виробничого навчання методичного центру цивільного захисту і безпеки життєдіяльності Харківської області.

Під час проведення семінару було проведено інтегроване заняття з дошкільниками «У розважальні ігри граю, про небезпеку пам’ятаю», спільний виступ агітбригади Харківського педагогічного ліцею № 4 Харківської міської ради Харківської області та дітей групи «Барвінок» (6-й рік життя) «Вогонь – друг, вогонь - ворог»; практичне тренування персоналу у діях на випадок пожежі, показ дій персоналу у разі виникнення пожежі, інтерактивна гра «Захисти себе, врятуй ближнього». Працювали виставка засобів індивідуального захисту, виставка плакатів, малюнків, присвячених Дню цивільного захисту «Бачимо небезпеку».

9-ДПРЧ Київського РВ у м. Харкові ГУ ДСНС України у Харківській області показали практичну роботу свого підрозділу.