Спортивне свято

16 жовт. 2018
Сьогодні відбувся ІІ тур районних спортивних змагань "Перші кроки"

Сьогодні відбувся ІІ тур районних спортивних змагань серед дітей старшого дошкільного віку "Перші кроки".

Кожна команда презентувала емблему та свій девіз. Виконання завдань було поєднано однією сюжетною лінією. Конкурсні завдання включали різні види рухової активності, а саме: шикування, та перешикування, біг, стрибки з обруча в обруч, просування у перед по гімнастичній лаві, прорізання в тунелі,  метання торбинок з піском в горизонтальну ціль. Зверталась увага на правильність та чіткість виконання рухів, вміння діяти в команді та за сигналом дорослого, дотримання правил виконання  рухів.

За результатами конкурсу команда «Швидкі ноги» (ЗДО №119) отримала 72 балів, команда «Дружба» (ЗДО №36) - 67 балів, команда «Козачата» (ЗДО №99) – 63 бали. Всі учасники змагань відзначені Дипломами та заохочувальними призами.

Вітаємо команду наших дітей з ПЕРЕМОГОЮ!

Фотозвіт у фотогалереї.