Відкриття стадіону

12 вер. 2019
12 вересня відбулось урочисте відкриття стадіону закладу після повної реконструкції

Відкриття стадіону, без перебільшення, значна подія в історії існування нашого закладу. Сучасне спортивне обладнання, поле для проведення ігор спортивного характеру, бігові доріжки, все це не тільки допоможе нам зміцнювати здоров’я малечі, формувати навички здорового способу життя, а й, головне, додасть дітям позитивних емоцій та радощів.

Працівники закладу, діти й батьки  щиро вдячні міській владі й всім працівникам будівельної галузі, які брали участь у здійсненні нашої мрії. Сподіваємось, нам вдасться стати стартовим майданчиком у вихованні майбутніх спортсменів та олімпійських переможців.

Харків – місто широких можливостей та здійснення мрій. Ми любимо й пишаємось нашим місто, й з гордістю говоримо, що ми харків’яни.