Підвищуємо професійний рівень педагогів ЗДО

22 лист. 2019
РМО для вихователів закладів дошкільної освіти

Сьогодні на базі нашого дошкільного закладу відбулось засідання РМО для вихователів закладів дошкільної освіти за темою "Ознайомлення дітей із Всесвітом та формування  у них навичок природодоцільної поведінки  шляхом  інтеграції природознавчих наук в освітній  процес  закладу дошкільної освіти".

Педагоги обмінювались думками щодо ефективних форм освітньої  роботи з реалізації  ідей STREAM-освіти   в сучасному освітньому  процесі закладів дошкільної освіти. Ознайомились з досвідом роботи педагогів нашого дошкільного закладу щодо реалізації інтегрованого підходу у вирішенні освітніх завдань. Вихователь Дульнева І.В. ознайомила з власним досвідом щодо організації роботи метеостанції в дитячому садку.  Також учасникам семінару було запропоновано скласти інтелект-карту з визначеної теми для опрацювання  прийомів інтеграції освітнього процесу.