Розширюємо межі освітнього простору

16 січ. 2020
Опановуємо нові дидактичні посібники для розвитку творчості дітей.

Дитяча творчість немає меж: малювання, ліплення, аплікація, конструювання – звична справа. Але, трохи змінити форму виконання і справа стає більш цікавою та  оригінальною. Наші діти отримали незвичайні подарунки у вигляді дощечок для малювання з підсвіченням. Розмальовуючи на склі флуоресцентними маркерами  цікаві малюнки, які представлені на картках, діти із задоволенням отримували незвичайні по об’єму зображення із цікавим різнокольоровим підсвіченням.

Висловлюємо подяку Чередниченко Андрію Миколайовичу, представнику батьківської громадськості групи «Чомусики»,  за співпрацю у створенні розвивального освітнього середовища  та подарунок дидактичних посібників для розвитку творчих здібностей дітей.