5 лют. 2020

Сьогодні для батьків, які планують привести своїх малюків до закладу в 2020 році, відбувся День відкритих дверей. Завідувач закладу Туманова Н.Є. ознайомила батьків з правила прийому дітей до закладу дошкільної освіти, надала рекомендації як підготувати дітей до відвідування організованого колективу, провела з учасниками батьківських зборів екскурсію по закладу.  Вихователь-методист О.П.Бичкова ознайомила з особливостями організації освітнього процесу в групах дітей раннього віку,  переліком освітніх програм, за якими здійснюється освітній процес в закладі, та з розкладом організованих видів діяльності малюків.