У нас в гостях майбутні вихователі

28 лют. 2020

Сьогодні здобувачі освіти Харківської гуманітарно-педагогічної академії відвідали відкриті заняття з пріоритетом логіко-математичного розвитку дошкільників. Вихователі Колісніченко Наталія Миколаївна та Дульнева Ірина Володимирівна поділились власним досвідом з використання методів й прийомів з формування у дітей елементарних математичних уявлень. Діти в ігровій формі визначали кількість предметів, розрізняли їх за розміром, формою та кольором, шукали "сусідів" різних цифр, будували доріжку для Незнайки та виконували ще багато різних цікавих завдань: граючись - навчались...