До уваги батьків!

25 квіт. 2020
Запрошуємо до участі в конкурсі відеороликів "Ми на карантині"

Вітання всім нашим малятам та їхнім батькам!

Шановні батьки! Ми так сумуємо за звичним графіком життя, що більше ніж місячний термін карантину здається цілою вічністю. Багато батьків відчувають виснаження, засмучення. Але, час, проведений за цікавим заняттям з дитиною, пролітає не лише блискавично, але й корисно.

Звертаємось до вас: прочитайте цей текст Вашій дитині. І, якщо у вас є час і натхнення, запрошуємо взяти участь у конкурсі відеороликів "Ми на карантині":

"В  час, поки лікарі всієї планети працюють над тим  як перемогти небезпечний вірус Covid-19, людство заради безпеки вимушено сидіти вдома.  Цікаво, а як триває твій карантин, малюк? Займаєшся спортом? Можеш присісти сто разів? Відкрив у собі талант художника? Виростив квітку з насіння? Граєш зі своїм домашнім улюбленцем? Влаштовуєш показ мод або концерт з піснями і танцями у власному виконанні?  Навчився фокусам? А може, разом з батьками зробили перестановку вдома? Друже, якщо в твоєму житті є місце веселому настрою і цікавим ідеям, ти можеш поділитись ними з друзями! Попроси батьків допомогти тобі у створенні  власного сімейного відеоролику. Ти можеш сам придумати назву для відео,  а батьки допоможуть додати веселу музику. Роботу тривалістю від 1 хвилини до 3 хвилин можна прислати на пошту нашого садочка за адресою [email protected] або розмістити власноруч на цій стіні.
               І коли, нарешті, ми всі зустрінемось у нашій великій залі, ти покажеш всім друзям, як ти провів свій час на карантині. Ну, а тепер подивись, як люди зі всього світу проводять час вдома.
                  Таких веселих челенджів дуже багато. Поділись і ти своїм настроєм зі світом!
Успіхів тобі! "

Шановні батьки! Чекаємо на ваші цікаві сімейні відеороліки, з яких ми зробимо фільм "Ми на карантині".