1 черв. 2020
Сьогодні в закладі дошкільної освіти відбулось свято з нагоди Дня захисту дітей

01.06.2020  для дітей  кожної вікової  групи була проведена розвага з нагоди Дня захисту дітей. До малюків завітали казкові герої, які  розповідали цікаві історії, організовували ігри та  естафети, створюючи у дітей веселий настрій, незважаючи на деякі обмеження. Всі ігри та розваги проводились  на відкритому повітрі з дотриманням рекомендованих норм з дистанціювання  та з  використання незначної кількості додаткового інвентарю. Під час ігор-естафет діти показали свою спритність, швидкість, вміння  чітко, злагоджено діяти.

Шановні батьки! Звертаємо Вашу увагу на те, що у зв’язку з обов’язковим проведенням температурного скринінгу на вході до закладу та організації початку дня, необхідно вчасно приводити дітей вранці до сніданку, не пізніше 08.45!

Дякуємо за підтримку та  розуміння необхідності дотримання карантинних заходів під час  адаптивного періоду.