ДЯКУЄМО!!!!!

31 серп. 2020
Сьогодні завершені роботи по заміні асфальтового покриття частини території дошкільного закладу.

Другий рік поспіль в нашому закладі проводяться ремонтні роботи по заміні асфальтового покриття. В минулому році за кошти міського бюджету були відремонтовані доріжки ігрових дитячих майданчиків нижнього ярусу та стадіону закладу. А в цьому році за кошти міського бюджету були проведені ремонтні роботи по заміні асфальтового покриття більшої частини  території навколо будівлі закладу, саме там, де роблять свої перші кроки найменьші наші відвідувачі - діти груп раннього віку. Тож, від імені дітей, працівників та батьків, щиро дякуємо  міській і районній владі та особисто меру нашого міста Геннадію Адольфовичу Кернесу і голові адміністрації Київського району Неллі Василівні Казанжиєвій  за такий чудовий подарунок до нового навчального року!!!