Завершується 2020/2021 навчальний рік. Готуємось до літнього оздоровчого періоду

28 трав. 2021
Консультація для педагогів "Організація літнього оздоровчого періоду"

31 травня 2021 року закінчується навчальний рік, узагальнені результати якого розміщено в розділі "Результати моніторингу якості  освіти".

Напередодні літнього оздоровчого періоду з педагогами закладу проведено консультування з  питань організації життєдіяльності дітей під час літньої оздоровчої кампанії. Визначені основні завдання:

1.   Організувати  системне оздоровлення і загартування дошкільників шляхом використання традиційних та нетрадиційних методик, гнучкого режиму дня, цілющого впливу природних засобів та вітамінізації харчування.

2.   Сприяти забезпеченню особистісно – орієнтовного підходу до дітей на засадах гуманістичної педагогіки, створенню сприятливого психологічного клімату в педагогічному та дитячому колективі.

3. Спрямувати освітню діяльність на підвищення рівня компетентності та творчості дошкільників через організацію різноманітної діяльності: ігрової, трудової, театралізованої, дослідницької, тощо.

Літні канікули  починаються з  01 червня до 30 серпня (90 календарних днів), під час яких  з дітьми проводиться фізкультурно-оздоровча та художньо-продуктивна діяльності (відповідно до наказу  Міністерства освіти і науки України від 20.04.2015 № 446 «Про затвердження гранично допустимого навантаження на дитину дошкільних навчальних закладах різних типів та форми власності»).