Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №119 Харківської міської ради"

Безпека дитини в Інтернеті

24 лист. 2021
З дітьми старшого дошкільного віку були проведені заняття "Наш Інтернет-світ"

З метою формування у дітей дошкільного віку навичок безпечної поведінки в Інтернеті, формування знань про те, до кого дітям можна звернутись, якщо стали жертвою певних ризиків в Інтернеті, з дітьми старшого дошкільного віку були проведені заняття "Наш Інтернет-світ". Діти пригадали, для чого батьки використовують телефон, відображали свої відповіді на малюнку, дізнавались  про основні правила безпечного використання гаджету та Інтернету.

Пропонуємо батьками нагадувати ці правила дітям перед тим, як давати їм гаджет в руки:

•  не можна брати гаджет без дозволу батьків;
  • перед завантаженням нової гри, слід запитати дозволу у батьків;
  • Інтернет та гаджет варито використовувати обмежено (так, як домовитесь з батьками, не більше години), щоб не зіпсувати зір;
  • якщо вас щось злякало чи засмутило під час перегляду відео/мультфільму чи під час гри, обов'язково скажіть про це батькам.