Тиждень безпеки у "Казковому"

22 трав. 2012
Тиждень з 14 по 18 травня у садку пройшов під знаком безпеки, обережності та упередженності. Щоденна тематика занять та організованих моментів з теми безпеки життєдіяльності дитини спонукала малят до свідомого ставлення до життя та здоров`я, до обережності у світі дорослих, світі електроприладів, автомобілів, природи та тварин.

БЕСІДИ, ЗАНЯТТЯ, ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНО-ПОШУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ, РУХЛИВІ ТА ДИДАКТИЧНІ ІГРИ І, ЗВИЧАЙНО, ВЕСЕЛІ ПОВЧАЛЬНІ РОЗВАГИ НА ЗАКРІПЛЕННЯ МАТЕРІАЛУ ЗА УЧАСТІ ВЕСЕЛИХ ПЕРСОНАЖІВ!

А НАПРИКІНЦІ ТИЖНЯ ВІДБУЛАСЬ ЕКСТРЕННА ЕВАКУАЦІЯ ВИХОВАНЦІВ ТА КОЛЕКТИВУ САДКУ ЗА СИГНАЛОМ "УВАГА!!! ТРИВОГА!!!"

ДО ХАРКІВСЬКОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ЛІЦЕЮ №4

А ПІСЛЯ СИГНАЛУ "ВІДБІЙ" ДІТИ ПОЗНАЙОМИЛИСЬ ЗІ ШКІЛЬНИМ ЖИТТЯМ.

ВІДВІДАЛИ ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ, І ПІД КЕРІВНИЦТВОМ ДОСВІДЧЕНОГО ІНСТРУКТОРА НАВІТЬ  СПРОБУВАЛИ СВОЇ СИЛИ НА НОВИХ ТРЕНАЖЕРАХ!

І ЕКСКУРСІЯ ДО КЛАСУ!