Знайомимо дітей з творчістю художників

9 лют. 2022
Мистецько-творча компетентність дитини передбачає обізнаність дитини у специфіці видів мистецтва. Сьогодні діти вчились розрізняти основні жанри живопису.

Діти старшого дошкільного віку "Подоляночка" під керівництвом Наталії Миколаївни Олішевської  вчились розрізняти основні жанри живопису: портрет, пейзаж, натюрморт, казковий, анімалістичний.  А потім виявляли власну творчість  - малювали автопортрет!

Шановні батьки!

Ваша підтримка в процесі формування мистецько-творчих навичок дитини  може відбуватись шляхом заохочення дітей займатись мистецькими видами діяльності. Допомагайте дітям експериментувати з різними зображувальнами матеріалами, давайте позитивні оцінки дитячим малюнкам, виробам, творчим роботам, створюйте творчі портфоліо вашої дитини. Відвідуйте з дітьми творчі виставки, музеї, галереї, беріть участь у мистецьких проєктах, конкурсах, майстер-класах.