До уваги учителів, учнів, батьків!

11 квіт. 2022
11 КВІТНЯ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ РАЙОНУ ВІДНОВИЛИ ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС

11 квітня заклади освіти району відновили освітній процес. В основу такого рішення покладена виваженість підходів та, перш за все, розуміння найвищої цінності - самої дитини та її життя. Форма занять - виключно дистанційна. Для цього задіяні електронні освітні платформи та комунікаційні онлайн сервіси. Задля зручності учасників навчально-виховного процесу уроки проводяться як у синхронному, так і асинхронному форматі. Слід зазначити, що розклад уроків та їхнє проведення мають гнучкий характер. Фіксування навчальних досягнень учнів відбуватиметься доступним учителям способом з перенесенням до класних журналів після стабілізації ситуації у м. Харкові. Освітній процес в умовах бойових дій побудований таким чином, щоб були враховані інтереси учасників освітньої комунікації із запобіганням ймовірним психологічним та безпековим ризикам. З огляду на це, в м. Харкові терміни закінчення навчального року ще остаточно не визначені, перебувають у стані обговорення та будут оприлюднені пізніше.