Вебінар для педагогічних працівників «Дитинство під час війни. Які навички ми маємо дати дітям для їхньої безпеки?»

19 квіт. 2022
У межах освітньої та інформаційної кампанії щодо офлайн- та онлайн-безпеки дітей під час війни 21 квітня 2022 року о 14.00 годині експерти проєкту #stop_sexтинг проведуть вебінар для педагогічних працівників «Дитинство під час війни. Які навички ми маємо дати дітям для їхньої безпеки?».

Трансляція вебінару відбудеться на Facebook-сторінці проєкту #stop_sexтинг.

На вебінарі розглянуть основні правила поведінки, яких мають дотримуватися діти під час війни, а також прості вправи для критичного оцінення інформації. Вправи адаптовані для потреб школярів різного віку і можуть використовуватися під час проведення уроків.

Також на допомогу освітянам розроблено посібник «Дитинство під час війни», який доступний за посиланням.