13 січ. 2017

Щедрий вечір!

13 січня у дошкільному закладі було проведено чудове зимове обрядове свято – Щедрий вечір.
11 січ. 2017

Чарівна та весела зима!

11 січня відбулась розвага для дітей старшого дошкільного віку "Зимові ігрища"
6 січ. 2017

Вітаємо зі святами!

Вітаємо всіх з Різдвом!
30 груд. 2016

Запрошуємо до участі у творчому конкурсі

Триває районний творчий конкурс дитячого малюнку.
25 груд. 2016

Підсумки благодійної акції

19 грудня 2016 року в дошкільному закладі відбулась благодійна акція "Назустріч мрії"
23 груд. 2016

Новорічні свята тривають!!!

Сьогодні відбулись святкові ранки у групах "Подоляночка", "Чомусики", "Чиполіно", "Барвінок"
22 груд. 2016

Новорічне свято в групі "Проліски"

Усі малята дошкільного закладу отримали солодкі новорічні подарунки від міського голови Геннадія Кернеса. Колектив батьків та малят висловлюють щиру подяку міському голові Геннадію Кернесу за новорічні привітання та подарунки.
22 груд. 2016

З Новим роком, любі діти!

В дошкільному закладі тривають новорічні ранки
16 груд. 2016

Святий Миколай, в гості до нас завітай!

Діти групи "Буратіно" відвідали ХПЛ №4 для участі у тематичному святі, присвяченому Дню Святого Миколая.
11 груд. 2016

Запрошуємо до участі у щорічній всеукраїнській благодійній акції "Назустріч Мрії"

Міжнародний Благодійний Фонд "Сильні духом" просить підтримати проведення благодійної акції "Назустріч Мрії"