1 лют. 2023

Сьогодні - Всесвітній день читання вголос!

1 лютого проводиться Всесвітній день читання вголос. Це день, присвячений силі грамотності та тієї радості, яка виникає, коли ми розповідаємо вголос історії в сім'ї, класі і суспільстві. Свято започатковане некомерційною організацією LitWorld і спонсорується Scholastic. Ці лютневі заходи у першій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.
31 січ. 2023

Поради МОЗ

Як приборкати тривогу?
30 січ. 2023

До уваги!

Гарячі лінії для отримання безкоштовної психологічної допомоги
30 січ. 2023

До уваги батьків!

ЯКІ ПРОДУКТИ ТА НАПОЇ ПОКЛАСТИ ДИТИНІ У ТРИВОЖНУ ВАЛІЗКУ?
27 січ. 2023

До уваги педагогів!

Як отримати безкоштовне місце на курс «Коло Турботи. Психологічне здоров’я кожної родини»
27 січ. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Схвалено нову парціальну програм для дітей віком від 2 до 6 років «Творці майбутнього»
26 січ. 2023

До уваги педагогів!

До Міжнародного дня безпечного інтернету запрошуємо пройти курс підвищення кваліфікації зі #stop_sexтинг