6 бер. 2020

Вітаємо зі святом!

Любі дівчинки - подружки, чарівні турботливі матусі, чуйні терплячі бабусі, вітаємо Вас із прекрасним святом Весни, любові та надії.
4 бер. 2020

Інформаційно-просвітницька робота

Сьогодні з дітьми дошкільного віку були проведенні тематичні бесіди з метою закріплення правил особистої гігієни для запобігання розповсюдження інфекційних та вірусних захворювань
3 бер. 2020

Вітаємо!

березня 2020 року у Палаці культури Головного управління національної поліції в Харківській області відбулись урочистості для працівників освіти Київського району на честь Міжнародного жіночого дня 8 березня.
2 бер. 2020

Вітаємо з перемогою Худолій Єсєнію!

Худолій Єсєнія, вихованка групи "Проліски", брала участь у Регіональному конкурсі "Міні Міс і Містер Харків", який проходив під егідою Національного дитячого фестивалю моди і таланту "Міні Міс і Містер України"
28 лют. 2020

День зимового іменинника

Сьогодні для дітей, які народились взимку, був проведений День іменинника.
28 лют. 2020

У нас в гостях майбутні вихователі

Сьогодні здобувачі освіти Харківської гуманітарно-педагогічної академії відвідали відкриті заняття з пріоритетом логіко-математичного розвитку дошкільників
27 лют. 2020

Вітаємо із Масляною!

Для дітей дошкільного віку відбулась розвага "Масляна до нас йде!"
26 лют. 2020

Фотовиставка "Мій улюбленець"

Силами родин вихованців до Міжнародного дня котів організована фотовиставка "Мій улюбленець"
19 лют. 2020