Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №119 Харківської міської ради"

Історія

11 грудня 1986 року – відчинив свої двері для малечі заклад дошкільної освіти № 119, побудований Харківським Державним проектним інститутом

під керівництвом К.В. Хірного.

37 років потому у затішному куточку центрального району м. Харкова з'явилося неповторне творіння майстрів-будівельників під керівництвом талановитого архітектора І. І. Жежери. Світлі кімнати, просторі зали, веранди чекали мешканців. Швидко заповнилися коридори дзвінким щебетанням та сміхом дітей. Усі куточки великого м. Харкова облетіла звістка про те, що відкрився на вулиці Труфанова, 37 новий дошкільний заклад № 119.
20 років очолювала колектив закладу №119 досвідчений педагог та лагідна жінка Подгурська Ніна Василівна.
             Найголовніше завдання  закладу дошкільної освіти – виростити дітей здоровими та підготовленими до майбутнього життя. Педагогами закладу обрана особистісно-орієнтовна модель навчання та виховання дітей, яка сприяє розвитку творчої особистості, дозволяє кожному малюку бути єдиним і неповторним, знайти свою стежинку у житті. Крок за кроком піднімається малюк по сходинках знань, поступово формуються його мотиви і навички освітньої діяльності, психічні якості, моральні риси, а найголовніше - бажання вчитися, пізнавати нове.
             Як багато навкруги цікавого, дивовижного! Ми ведемо дітей в світ природи та мистецтва, знайомимо з культурою та традиціями українського народу, сприяємо розвитку їх мислення та творчих здібностей.
            Доцільно продуманний режим дня, розклад занять та різни  види дитячої діяльності дозволяють організувати в закладі дошкільної освіти  цікаве життя малечі з урахуванням їх  природних здібностей та  інтересів, що сприяє індивідуалізації навчання та виховання.
           Практичний сихолог закладу дошкільної освіти проводить діагностичну та корекційну роботу з дітьми, надає консультативну допомогу батькам.
За  37 років існування заклад випустив більше 2920 дітей.