Міжнародний день захисту дітей

1 черв. 2016
Флешмоб, присвячений Міжнародному дню захисту дітей, було організовано на стадіоні дошкільного закладу

Сьогодні, в рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей, на стадіоні дошкільного закладу було організовано флешмоб. Найголовніше бажання дітей - мир  в нашій країні, і вони говорять про це нам, дорослим.

Вітаємо Всіх  малюків та їх батьків  із Міжнародним днем захисту дітей!

Любі діти! Ви наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Тож із задоволенням оволодівайте знаннями, розвивайте свої здібності, творіть,  цінуйте дружбу,  шануйте та прославляйте нашу рідну України.

Шановні дорослі! Від нас залежить, чи буде дитинство наших дітей щасливим. Зігріймо  їх теплом своїх сердець, увагою і турботою,   ніжністю і ласкою. Об’єднавши зусилля, ми маємо зробити все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від війни, зневіри, розчарувань. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

Миру й щастя нашим дітям!

Фотозвіт святкування Міжнародного дня захисту дітей у фотогалереї.