Зміни в харчуванні дітей

21 січ. 2022
З 1 січня 2022 року набули чинності нові норми харчування дітей в дитячих садках.

На виконання  постанови  КМУ від 24.03.2021 № 305, яка передбачає внесення змін в норми харчування дітей,   з 1 вересня 2021 року в закладі дошкільної освіти  взято курс на організацію здорового харчування.  Під час перехідного періоду проводилось поступове зменшення споживання таких продуктів харчування як сіль, цукор; натомість відбулось збільшення споживання овочів,  фруктів, цільнозернових продуктів;проводилась розробка технологічних карт за новою рецептурою, запропонованою відомим кухарем Євгеном Клопотенко.

З 1 січня 2022 року нові норми харчування цілком  набули чинності. І зараз  з використанням простих і звичних для нас продуктів кухарі готують нові страви, причому значно смачніші і корисніші. Сьогодні діти  знають,що таке нагетси курячі,  болоньєзе,  кукурудзяна каша та інші.

Шановні батьки, пропонуємо Вам ознайомитись з рекомендаціями «Тарілка здорового харчування».