22 січня - День Соборності України

21 січ. 2022
В закладі пройшли тематичні заняття з нагоди державного свята

День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.

Сьогодні вихователі дошкільних груп знайомили дітей з держівними символами (прапор, герб, гімн); проводили бесіди  про Україну як суверенну державу; розучували приказки та прислів’я про Батьківщину, вчили розуміти їхній зміст; знайомили дітей з кращими зразками поезії про рідну Україну.

Набуті знання діти закріпляли, викладуючи пазли з держівними символами та народними оберегми, виготоляючи велику українську сорочку-вишиванку,  мапу України, виконуючи таночок "Варенички" тощо.

Також діти переглядали виступи дитячих колектів з різних облатей нашої країни, які брали участь у Всеукраїнській акції "Пісня єднання"

Фото у фотогалереї.