Формуємо навички культури харчування

14 лют. 2022
Особливості поведінки людини під час вживання їжі формуються у дитинстві та мають стійкий характер.

Особливості  поведінки людини під час вживання їжі формуються у дитинстві та мають доволі стійкий характер. Найімовірніше, дитина, яка харчується неправильно, не змінить свою звичку у подальшому житті. Тому для формування адекватної  поведінки під час вживання їжі дошкільників передусім доцільно звернути увагу на ті чинники, що впливають на вподобання у харчовій культурі дітей, а саме:

• харчова поведінка батьків;
  • приклад авторитетних людей.

Майже завжди поведінка дитини визначається харчовими уподобаннями та культурою її батьків. Наприклад, якщо батьки постійно нехтують культурою харчування, правильною поведінкою за столом, то й дитина наслідує саме ці дії або готують напівфабрикати, купують готову їжу, то цілком логічно, що дитина звикає до такого харчування та залюбки їсть такі продукти. Так формується замкнуте коло, бо з часом батьки переконуються, що саме це й є улюбленою їжею їхнього малюка.

Тож, шановні дорослі, формування навичок культурної поведінки за столом, зацікавлення і заохочення дитини до вживання корисних для здоров’я продуктів харчування - це важлива справа, яку слід розпочинати саме змалечку!

Діти старшого дошкільного віку навчаються користуватись ножем.