Казка вчить як на світі жить

15 лют. 2022
Мовленнєвий розвиток дитини — один з основних чинників становлення особистості в дошкільному дитинстві.

Мовленнєвий розвиток дитини — один з основних чинників становлення особистості в дошкільному дитинстві. Ступінь розвитку цієї сфери психіки визначає рівень сформованості соціальних і пізнавальних досягнень дитини — потреб і інтересів, знань, умінь та навичок, а також інших психічних якостей, що є основою особистісної культури.

Мовленнєва діяльність дітей дошкільного віку складається із різних видів говоріння та слухання, під час якої формуються мовленнєві вміння і навички. Сьогодні діти групи "Пізнайки" під керівництвом Пирву Світлани Олександрівни вчились інсценувати народну казку. Граючись, діти не тільки повторювали сюжет казки, а й вправлялись у звуконаслідування, вчились регулювати силу голосу, промовляти шиплячі звуки, і головне, вчились грати разом, узгоджуючи спільні дії.

.