Фізкультурна розвага "З безпекою дружи - здоров'я бережи!"

17 лют. 2022
Сьогодні діти середньої групи "Чиполліно" повторювали правила безпечної поведінки.

Здоров'язбережувальна компетентність передбачає здатність дитини застосувати навички здоров'язбережувальної поведінки відповідно до життєвої ситуації. Тож, сьогодні малюки групи "Чиполліно"  під керівництвом інструктора з фізкультури Вишневської Ніно Демуріївни та вихователя Ткачової Ірини Володимирівни повторювали правила безпечної поведінки вдома, на воді, льоду, ігровому та спортивному майданчику, вчились запам'ятовувати номери служб, до яких можна звернутись по допомогу в різних складних ситуаціях. А потім перетворились у справжніх рятівників та, як Чип і Дейл, поспішали на допомогу до тих, хто опинився у складній ситуації.

Фотозвіт у фотогалереї.

Шановні батьки!

Ваша підтримка у процесі формування особистості дитини може відбуватись шляхом закріплення у дітей навичок безпечної поведінки в різних життєвих ситуаціях. Не залякуйте дитини складними наслідками, а обговорюйте дії, які допоможуть уникнути виникнення небезпеки та дії, які слід виконати, щоб допомогти тим, хто опинився в небезпеці.