Дистанційна освіта для дошкільників

30 бер. 2022
Продовжуємо освітній процес у дистанційному форматі

Шановні батьки!
В цей складний час, педагоги закладу намагаються  підтримувати  зв’язок із вихованцями та батьками. І це – дуже важливо, адже, сама найвразливіша категорія – це  діти,  які не повинні відчувати тривогу, страх, самотність. Вони мають навчитися радіти кожному дню. І, саме, МИ – ПЕДАГОГИ та ВИ – БАТЬКИ, повинні якомога більше приділяти уваги малюкам. Малюйте разом з ними, вирізайте квіти, грайте в ігри, обнімайте їх якомога частіше. Адже на дворі весна!!! А ми – завжди будемо поруч. Адже, педагог – це не професія; – це покликання, це відчуття зрозумілої тривожності за кожну дитину. Наші педагоги підготували для вас заняття, які ви можете знайти на нашому сайті і провести зі своєю дитиною. І як завжди, чекаємо на зворотний зв’язок – фото ваших гарних шедеврів творчості та креативності. Пропонуємо  надсилати нам фото за адреcою: [email protected], (або через соціальні мережі), які ми із задоволенням розмістимо на нашому сайті. Не гайте часу! І до скорих зустрічей!