Дистанційна освіта

До уваги батьків і педагогів!

Під час організації дистанційної освіти слід керуватись нормами, визначеними у чинному Санітарному регламенті для ЗДО:
"...Заняття з використанням електронних технічних засобів навчання (далі - ТЗН) з дітьми молодшого та середнього дошкільного віку проводяться у разі згоди батьків не більше 10 хвилин. Для дітей старшого дошкільного віку безперервна тривалість занять з використанням ТЗН (інтерактивні дошки, відеопроектори тощо) не повинна перевищувати 15 хвилин..."

Шановні батьки!

Відтепер, впродовж усього карантину, Ваші діти матимуть можливість безкоштовно «відвідувати» заняття Дитячого садочку онлайн з понеділка по п’ятницю (крім святкових днів) за таким розкладом:

•  10:00 – Казка-йога
  •  11:00 – Англійська для дітей
  •  12:00 – Розвиваюче заняття

Всі заняття будуть також доступні у записі.

#ВчимосяВдома Як і чим зайняти дитину під час карантину? Як сприяти її розвитку, не маючи професійних навичок вихователя? План веселих занять для дошкільнят на 15 днів. Поради від UNICEF UKRAIN.

ТОП-15 сайтів українською мовою для розвитку дитини

Поради батькам дітей 3-го рокужиття

Поради батькам дітей 4-го року життя

Поради батькам дітей 5-го року життя

Поради батькам дітей 6-го року життя

Англійська мова для дошкільників

Сторінка здоров'я

Музична сторінка

Логопедична гімнастика

Поради психолога "Організація спілкування з дитиною під час самоізоляції у зв'язку з карантином" тут.

Цікаві відео-завдання:

Вчимо цифри