На допомогу батькам першокласників

2 травня 2023 року відкрито доступ до матеріалів за темою «Самостійність дитини – основа лідерства».

Запрошуємо до участі!

Освітня акція травня «Українська культура як місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців»

До уваги педагогів!

«Розширюйте можливості освіти з Chromebook», вебінар від корпорації Google Україна та Міністерства освіти і науки України

Цікавинки сьогодення

2 травня — Всесвітній день запобігання булінгу
1 трав. 2023

Допоможіть дитині розвинути власну відповідальність.

Проєкт «Розвиток дитини» пропонує батькам, вихователям та вчителям чотирнадцять оригінальних завдань для розвитку мислення, емоційного інтелекту, відчуття відповідальності, уміння планувати, аналізувати та рефлексувати.
1 трав. 2023

До уваги батьків!

Як виховати правильні харчові звички у дітей?
30 квіт. 2023

До уваги батьків!

Щороку в останній тиждень квітня Всесвітня організація охорони здоров’я проводить Європейський тиждень імунізації. Подбайте про захист вашої дитини від інфекційних захворювань .

Онлайн взаємодія

Для дітей старшого дошкільного віку було проведено "Природничий квест"

До уваги педагогів!

ХАНО запрошує до участі у підготовці науково-методичного журналу «Джерело педагогічних інновацій»

До уваги педагогів!

Шановні педагоги, запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "УКРАЇНСЬКІ ЗАКЛАДИ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ: РЕАЛІЇ СЬОГОДЕННЯ І ПЕРСПЕКТИВИ МАЙБУТНЬОГО" та використати можливість опублікувати власні напрацювання з досвіду роботи.