20 квіт. 2023

До уваги педагогів та батьків!

Увага! Профілактика захворювань на COVID-19 продовжує бути актуальною!
20 квіт. 2023

До уваги педагогів та батьків!

Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференцію «Готовність дитини старшого дошкільного віку до систематичного навчання в школі». Засідання третє.
19 квіт. 2023

До уваги батьків!

Безкоштовний курс: "Як допомогти дітям пережити кризу?" Практичні поради для тих батьків, чиї діти зараз проходять через тяжкі часи.
18 квіт. 2023

Цікавинки сьогодення

Міжнародний день пам'яток та визначних місць
17 квіт. 2023

Вітаємо!

Вознюк Таісію, вихованку групи "Чиполліно", яка посіла ІІ місце в номінації "Листівка, що надихає" у районному конкурсі творчих робіт "Листівка захиснику України" серед вихованців закладів дошкільної освіти
17 квіт. 2023

До уваги педагогів!

«ВЕСЕЛІ ДРУЗІ» В ДОШКІЛЛІ: У КВІТНІ СТАРТУВАЛА ШВЕДСЬКА ПРОГРАМА СОЦІАЛЬНО-ЕМОЦІЙНОГО РОЗВИТКУ
14 квіт. 2023

"Від серця до серця!!

Працівники закладу дошкільної освіти долучились до марафону "Від серця до серця"
14 квіт. 2023

До уваги!

УКРАЇНСЬКІ ОСВІТЯНИ СТВОРИЛИ НАВЧАЛЬНУ КОМП'ЮТЕРНУ ГРУ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ПРО ВИЗНАЧНІ ПОДІЇ В УКРАЇНІ
13 квіт. 2023

До уваги педагогів та батьків!

Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференцію «Готовність дитини старшого дошкільного віку до систематичного навчання в школі». Засідання друге.
12 квіт. 2023

Цікавинки сьогодення

12 квітня в Україні має назву «День працівників ракетно-космічної галузі України» і закріплений Указом Президента України від 13 березня 1997 року № 230/97.