23 квіт. 2022

До уваги педагогів!

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти
21 квіт. 2022

"Антарктичні уроки" для дітей

На офіційному YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України розміщені "Антарктичні уроки" для дітей. Короткі відео розкажуть малюкам про найхолодніший материк на Землі - Антарктиду, дадуть відповідь на питання: чому поверхня континенту вкрита кригою, чому на материку нема постійних жителів та ін.
19 квіт. 2022

Вебінар для педагогічних працівників «Дитинство під час війни. Які навички ми маємо дати дітям для їхньої безпеки?»

У межах освітньої та інформаційної кампанії щодо офлайн- та онлайн-безпеки дітей під час війни 21 квітня 2022 року о 14.00 годині експерти проєкту #stop_sexтинг проведуть вебінар для педагогічних працівників «Дитинство під час війни. Які навички ми маємо дати дітям для їхньої безпеки?».
15 квіт. 2022

Дитяча абетка безпеки

Державна служба з надзвичайних ситуацій випустила серію мультфільмів «Дитяча абетка безпеки», які допомагають пояснити дітям, як поводитись у різних ситуаціях під час війни.
14 квіт. 2022

До уваги батьків!

Перелік безкоштовних інтернет-ресурсів для дітей!
13 квіт. 2022

До уваги педагогів!

Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Гринченка пропонує онлайн заходи для дистанційного навчання педагогів ЗДО та вчителів початкових класів
13 квіт. 2022

Вебінар для педагогів

Логопедичні ігри, вірші, казки в онлайн-роботі з дітьми.
12 квіт. 2022

До уваги педагогів!

Інститут післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Гринченка пропонує онлайн заходи для дистанційного навчання педагогів
12 квіт. 2022

До уваги педагогів!

Пленарне засідання V Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні технології в дошкільній освіті»
11 квіт. 2022

До уваги учителів, учнів, батьків!

11 КВІТНЯ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ РАЙОНУ ВІДНОВИЛИ ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС