4 лют. 2022

Чарівна зима

Який чудовий сніг! Малюки із радістю ліпили черепаху, сніговика та тортик!
2 лют. 2022

До уваги!

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2022 року.
1 лют. 2022

Формуємо навички звукового аналізу простих слів

Освітній напрям "Мовлення дитини" передбачає опанування дітьми старшого дошкільного віку звукового аналізу слів. Це непросте питання вихователі намагаються пояснити, використовуючи ігрові прийоми.
31 січ. 2022

Радіємо чудовій погоді

Він – не лялька й не людина, на снігу стояти звик. В нього ніс – смачна морквина, Хто це? Звісно, сніговик!
28 січ. 2022

Розвиваємо творчість та дотримуємось правил техніки безпеки

Сьогодні діти робили аплікацію "В зимовому лісі", навчаючись правилам техніці безпеки під час користування ножицями
27 січ. 2022

Граючись, навчаємо!

Для дітей середнього дошкільного віку відбулась тематична гра-заняття "В гості до Кицьки"
26 січ. 2022

Розвиваємо творчість

Казкова погода сьогодення надихає на творчість: діти малюють зимовий пейзаж
25 січ. 2022

Шановні батьки!

Запрошуємо Ваші родини взяти участь у благодійних акціях, спрямованих на допомогу тваринам в притулках. Обирайте конкурс або акцію та допомагайте чотирилапим. І головне, виховуйте у дітей любов та турботливе ставлення до тварин!
24 січ. 2022

Вчимось грати в шахи

В групі дітей старшого дошкільного віку "Чомусики" пройшов "Шаховий турнір"
24 січ. 2022