Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

В закладі  створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами,  а саме:

• у наявності кнопка виклику;
  • будівлі закладу, де перебувають вихованці, об’єднані зручними переходами;
  • східці для організації безпечного переміщення дітей обладнані поручнями.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – кольору натурального дерева;  стелі, двері, віконні рами – кольору натурального дерева. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення – люмінесцентних ламп. У закладі дотримується повітряно – тепловий режим. Приміщення  обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

На даний час інклюзивні групи не створені, у зв'язку з відсутністю потреби.

Кнопка виклику знаходиться ліворуч   центрального входу.