Річний звіт про діяльність закладу освіти

3 червня 2021 року відбулась щорічна звітна конференція в режимі онлайн.

Порядок денний:

1.

Про вибори лічильної комісії.

2.

Про вибори голови та секретаря загальних зборів (конференції).

3.

Звіт завідувача ЗДО №119 Туманової Н.Є. про здійснення керівництва  закладом дошкільної освіти  в 2020/2021 н.р.:  організацію освітньої, методичної, економічної і фінансово-господарської діяльності  закладу. Доповідач:  Туманова Н.Є.

4.

Голосування щодо оцінки діяльності керівника

5.

Відкритий мікрофон: «Від функціонування закладу до його розвитку»

6.

Різне.

ЗВІТ завідувача КЗ «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №119 Харківської міської ради»  Туманової Н.Є. за підсумками роботи за 2020/2021 навчального року перед трудовим колективом та  батьківською громадськістю

Презентація  звіту керівника

У конференції взяли участь 78 осіб.

На конференції виступили з позитивними відгуками  голова Ради закладу Півень А.В.,  багатодітна мати Осадчієва О.В., інші батьки та працівники закладу.

Для обговорення учасникам конференції було представілено проєкт рішень.

Діяльність  завідувача закладу за підсумками 2020/2021 н.р. визнано  задовільною.

В голосуванні взяли участь 75 осіб.

За проєкт рішень проголосували одноголосно.

УХВАЛА:

1. Визнати діяльність керівника закладу про здійснення керівництва закладом  дошкільної освіти в 2020/2021 н.р.:  організацію  освітньої методичної, економічної і фінансово-господарської діяльності  закладу дошкільної освіти задовільною.

2. Продовжити створення розгалуженої локальної мережі інтернет в групах дітей дошкільного віку та забезпечення груп технічними засобами з метою використання інтернет ресурсів під час освітньої діяльності.

Упродовж 2021/2022  н.р.

3. Розширити мережу гуртків за результатами опитування батьків.

Вересень 2021 року

4. Прийняти до виконання План ремонтних робіт на літній період 2021 року в наданій редакції. Організаційні питання виконання плану обговорити на засіданні ради закладу.

До 11.06.2021

5. Порушити клопотання перед Управлінням освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради про можливість морального або матеріального заохочення завідувача закладу Туманової Н.Є. за підсумками  2020/2021 навчального року.