Педагогічний колектив

В 2023/2024 навчальному  році в садочку працюють 47  працівників, в тому числі 20 педагогів зі спеціальною фаховою освітою:
– 4 педагоги  мають кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої   категорії";
– 2 педагога мають кваліфікаційну категорію "спеціаліст І  категорії";
– 4 педагога мають кваліфікаційну категорію "спеціаліст ІІ  категорії";
– 10 педагогів мають кваліфікаційну категорію "спеціаліст";
-  4 педагоги мають педагогічні звання  «вихователь-методист»;
- 1 педагог має педагогічне звання "старший вихователь".

- 1 педагог нагороджений значком "Відмінник освіти УРСР"

Педагоги закладу творчі та ініціативні.

Це неодноразово доказують досягнення у професійних конкурсах:

2018 рік - Семенова Аліна Олександрівна нагороджена Дипломом Департаменту освіти Харківської обласної державної адміністрації за ІV місце в обласному конкурсі "Кращий вихователь Харківщини".

2018 рік - Семенова Аліна Олександрівна нагороджена Грамотою Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради за І місце у районному турі  професійного конкурсу "Кращий вихователь Харківщини" в номінації "Вихователь  дітей раннього віку".

2016 рік - Донець Інна Павлівна нагороджена Грамотою Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради за ІІ місце у професійному конкурсі "Вихователь року - 2016" в номінації "Вихователь дітей дошкільного віку".

2012 рік - Писаревська Аліна Анатоліївна нагороджена Грамотою Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради за ІІ місце у професійному конкурсі "Вихователь року - 2012" в номінації "Вихователь дітей дошкільного віку" .
2011 рік - Кучерява Галина Миколаївна нагороджена Грамотою Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради за І місце у професійному конкурсі "Вихователь року - 2012" у номінації "Вихователь-методист".

Малюкам віддаю душу

Мій ранок починається в садочку,

Де іграшок багато та пісень.

Спілкуючись з дітьми, не помічаєш,

Як час іде, і як згасає день.

Прийшла я працювати у садочок

Не просто так: за покликом душі,

Для мене діти всі талановиті

Розумні, гарні, просто молодці!

Коли приходжу втомлена, розбита,

От негараздів ноги не ідуть...

Я забуваю все, коли обіймуть діти,

Лише вони натхнення додають.

В роботі не люблю я старих штампів,

Бажаю щось новеньке відкривати.

Коли я бачу ці розумні оченята,

То хочеться свій досвід передати.

Я знаю, що таке, коли хворіють діти,

І плани вже рука втомилася писати,

Але, все рівно, ми повинні дітям

Щодня частину серця віддавати.

Я знаю, що буває дуже важко:

Санстанція, комісії, батьки,

Буває час, коли нервую, навіть плачу,

Але мене втішають малюки.

Вони - моя віддушина в роботі,

Мої партнери, друзі - малюки,

Тому я звуся гордо - вихователь,

Не за посадою - за покликом душі!